ELETTROCANALI

Firma ElettroCanali została założona pod koniec lat 70-tch. W latach 90-tych została rozbudowana poprzez połączenie z inną firmą z siedzibą w południowych Włoszech i otwarciu nowej produkcji w Pedrengo.
Grupa ElettroCanali stale wzrasta dzięki dwóm podstawowym cechom: doświadczenie zdobyte w pracy połączone różnorodnością wynikająca z rozmieszczenia swoich fabryk oraz wspólny cel rozwoju.
Obecnie firma posiada 4 zakłady punkcyjno-handlowo-logistyczne we Włoszech oraz centrum logistyczne w Niemczech i we Francji.
Eksportują swoje produkty do ponad 70 krajów na całym świcie.
ElettroCanali, jako producent jest zorientowany na zmiany rynkowe, jest przygotowany aby szybko reagować na potrzeby klienta. Z pomocą swoich handlowych partnerów i zagranicznych dystrybutorów jest w stanie sprostać zapotrzebowaniom klientów i szybko zaspokoić ich potrzeby. Nasi klienci są zadowoleni z produktów i usług, aktywnie uczestniczą w poszerzaniu oferty wymaganych na różnych rynkach. Oferta kończy się skuteczną sprzedażą. Bardzo ważną rolą w tym sukcesie firmy są osoby, które wkładają dużo energii, wiedzy i umiejętności do osiągnięcia wspólnego celu.
Jakość jest ważna dla ElettroCanali, która zawsze inwestuje w nowe maszyny, poprawienie efektywności pracy. Od 1998 roku firma posiada certyfikat ISO 9001. Jakość jest realizowana poprzez uzyskanie kilku patentów gwarantujących funkcjonalność i bezpieczeństwo produktów. Zarówno surowce jak i produkty są zgodne z wymaganymi normami.
Klienci ElettroCanali mogą za każdym prosić o certyfikat i deklarację zgodności jako dowód kupionego i zainstalowanego produktu.
Wierzymy w przedsięwzięcie rozpoczęte ponad 40 lat temu do którego zainwestowaliśmy zasoby, czas, energię, umiejętności i entuzjazm w rozwoju naszej firmy. Od naszych partnerów oczekujemy takiego samego przekonania aby wspólnie stworzyć „partnerski biznes”.
Naszym klientom oferujemy rezultaty naszej pracy wykonane z należytą starannością. Nasz asortyment składa się z wysokiej jakości produktów, wyprodukowanych we Włoszech przy użyciu siły roboczej i technicznej. Możemy z dumą powiedzieć, że marka EC jest obecna w ponad 70 krajach na całym świecie z importerami, dystrybutorami i wykwalifikowanymi sprzedawcami.

 

Paweł Sobczyk
Brand Manager
Elettrocanali S.P.A.

tel. +48 517 010 129
e-mail: p.sobczyk@elitsa.pl